+420 604 816 528

Gerard Corona

GERARD® CORONA


TAŠKA GERARD CORONA JE NAVRŽENA TAK, ABY PŘIPOMÍNALA VZHLED RUČNĚ TVAROVANÝCH DŘEVĚNÝCH TAŠEK ZDOKONALENÝCH PRO 21. STOLETÍ POMOCÍ VÝHOD NEJMODERNĚJŠÍ TECHNOLOGIE SPOLEČNOSTI GERARD.

Replikuje ručně vyrobený šindel

CORONA

Replikuje vzhled ručně vyrobeného dřevěného šindele, ale ukrývá v sobě nejmodernější technologie a pokročilé materiály. Podobně jako ostatní výrobky GERARD je střecha složená z této šablony lehká, odolná, trvanlivá. Mezi zákazníky je momentálně nejoblíbenější.

Technické informace

0mm

Délka tašky

0mm

Délka pokrytí

0mm

Šířka pokrytí

0.16 m2

Tašky / m2

(27%)

Minimální sklon

0.13 kg

Hmotnost tašky

Prohlédněte si dostupná

BAREVNÁ PROVEDENÍ

Záruka

50 let na vlivy počasí

Střechy z lisované oceli GERARD jsou dodávány se zárukou 25 let na plnou odolnost proti povětrnostním vlivům, plus poměrně se snižující zárukou na dalších 25 let.

Podmínky záruky se mohou v určitých zemích lišit v závislosti na místních pravidlech. Přesné podmínky záruky Vám poskytne Váš místní zástupce nebo obchodník GERARD .

KLÍČOVÉ VÝHODY

V čem je krytina GERARD vyjímečná


ODOLNOST PROTI ZEMĚTŘESENÍ
Ušetřete peníze montáží GERARDových lehkých střešních tašek na svůj dům!
V rámci strukturálních nákladů lze dosáhnout značných úspor.

ODOLNOST VŮČI VĚTRU A BOUŘCE
Hurikány jsou poslední dobou stále častější, ale pod GERARDEM se není třeba bát. Do cesty Vám může přijít i hurikán o rychlosti 200 km/h, ale střechy GERARD odolné proti extrémnímu počasí nerozhodí ani ten!

ODOLNOST VŮČI SNĚHU A LEDU
V každém profilu GERARD je zabudován potenciální zachránce života v podobě pláště z kamenných šupin. Jeho hrubá struktura nedovolí sněhu sklouznout, ale drží jej na místě.

ODOLNOST PROTI OHNI
Hořící dům se může zřítit pod těžkou střechou, ale to je mnohem méně pravděpodobné u lehkých střech z lisované oceli GERARD! Střešní systém GERARD je odolný vůči požáru.

ODOLNOST PROTI HLUKU
Střecha GERARD je vynikající ve srovnání s jinými střešními krytinami z oceli. Efekt hlukové odolnosti je výsledkem strukturovaného povrchu tašky s potahem z kamenných šupin a systému uchycení.

ODOLNOST PROTI KRUPOBITÍ
Extrémní změny v našem klimatu mohou způsobovat silná krupobití poškozující střechy. Střechy GERARD Vás zbaví starostí! Náš střešní systém je odolný vůči kroupám až do průměru 30 mm.

Stále váháte?

Přesvědčte se o kvalitě v referencích

ZJISTĚTE VÍCE O TECHNOLOGIÍCHJedinečná šupina Gerard

Jedinečná šupina Gerard

Šupiny sopečného kamene z krásného Nového Zélandu. Vaší střeše dodají přírodní neodolatelný estetický vzhled.Struktura materiálu

Struktura materiálu

Náš tajemný recept je ochranná vrstva z hliníku a zinku (55% hliníku, 43,4% zinku a 1,6% křemíku) překrývající..Gerárdův základní nátěr

Gerardův základní nátěr

Pokud něco na trhu nedosahuje dokonalosti, kterou potřebujeme, vyvineme si to sami.