+420 604 816 528

Gerard Eleganta

GERARD® ELEGANTA


Eleganta, to je jedinečnost vzhledu a atraktivní povrchová úprava, která současně zvyšuje odolnost proti UV záření. Vylepšená flexibilní povrchová úprava zachycuje kouzlo plochého moderního profilu.

Harmonický obdélníkový tvar

ELEGANTA

GERARD Eleganta splňuje stylový vzhled a propojuje sílu oceli ve strukturovaném povrchu z kamenných třísek. Ušli jsme další míli k vývoji extra jemné kamenné třísky, které se skvěle hodí k moderní, ploché tašce Eleganta. Její charakteristická jedinečnost vzhledu přináší atraktivní povrchovou úpravu, která současně zvyšuje odolnost proti UV záření. Vylepšená flexibilní povrchová úprava zachycuje jemný vzhled a kouzlo plochého moderního profilu.

Technické informace

0mm

Délka tašky

0mm

Délka pokrytí

0mm

Šířka pokrytí

0.47 m2

Tašky / m2

(27%)

Minimální sklon

0.13 kg

Hmotnost tašky

Zjistěte více

O SLOŽĚNÍ VRSTEV

1. Průhledná ochranná vrstva
2. Kamenné granule
3. Barevný akrylový základní lak
4. Polyuretanový základní nátěr
5. Slitina zinek-hliník-hořčík
6. Ocel 0,50 mm
7. Slitina zinek-hliník-hořčík
8. Polyesterový podkladový povlak

Prohlédněte si dostupná

BAREVNÁ PROVEDENÍ

Záruka

50 let na vlivy počasí

Střechy z lisované oceli GERARD jsou dodávány se zárukou 25 let na plnou odolnost proti povětrnostním vlivům, plus poměrně se snižující zárukou na dalších 25 let.

Podmínky záruky se mohou v určitých zemích lišit v závislosti na místních pravidlech. Přesné podmínky záruky Vám poskytne Váš místní zástupce nebo obchodník GERARD .

KLÍČOVÉ VÝHODY

V čem je krytina GERARD vyjímečná


ODOLNOST PROTI ZEMĚTŘESENÍ
Ušetřete peníze montáží GERARDových lehkých střešních tašek na svůj dům!
V rámci strukturálních nákladů lze dosáhnout značných úspor.

ODOLNOST VŮČI VĚTRU A BOUŘCE
Hurikány jsou poslední dobou stále častější, ale pod GERARDEM se není třeba bát. Do cesty Vám může přijít i hurikán o rychlosti 200 km/h, ale střechy GERARD odolné proti extrémnímu počasí nerozhodí ani ten!

ODOLNOST VŮČI SNĚHU A LEDU
V každém profilu GERARD je zabudován potenciální zachránce života v podobě pláště z kamenných šupin. Jeho hrubá struktura nedovolí sněhu sklouznout, ale drží jej na místě.

ODOLNOST PROTI OHNI
Hořící dům se může zřítit pod těžkou střechou, ale to je mnohem méně pravděpodobné u lehkých střech z lisované oceli GERARD! Střešní systém GERARD je odolný vůči požáru.

ODOLNOST PROTI HLUKU
Střecha GERARD je vynikající ve srovnání s jinými střešními krytinami z oceli. Efekt hlukové odolnosti je výsledkem strukturovaného povrchu tašky s potahem z kamenných šupin a systému uchycení.

ODOLNOST PROTI KRUPOBITÍ
Extrémní změny v našem klimatu mohou způsobovat silná krupobití poškozující střechy. Střechy GERARD Vás zbaví starostí! Náš střešní systém je odolný vůči kroupám až do průměru 30 mm.

Stále váháte?

Přesvědčte se o kvalitě v referencích